پاک‌کننده میله/تخته/دنده‌ها دستگاه لیزر (slat cleaner)

ویژگی ها پاک‌کننده میله/تخته/دنده‌ها دستگاه لیزر (slat cleaner)

دستگاه slat cleaner میله/تخته/دندانه (slat) های دستگاه لیزر را به‌سرعت، به‌راحتی تمیز می‌کند. این امر تولید مطمئن و باکیفیت قطعات لیزری و صرفه‌جویی در وقت را تضمین می‌کند. یکی از ویژگی های مهم این دستگاه این است که هنگام تمیزکردن نیاز نیست Slatها یا دندهای دستگاه برداشته شوند. و حدود  30 دقیقه طول می‌کشد تا کل یک پالت با اندازه استاندارد 60 در 120 اینچ تمیز شود و به‌راحتی توسط یک نفر می تواند انجام شود . دسته‌بلند دستگاه این امکان را فراهم می‌کند که بدون زحمت  و به‌تنهایی slatها را تمیز کنید،

دستگاه تمیز کننده تحته برش لیزر

صرفه جوی در وقت و هزینه

slat cleaner مواد زائد و باقیمانده/ چرک‌های روی تخته‌های دستگاه برش لیزر را کاملاً از بین می‌برد. به بیان دیگر شما می‌توانید تخته‌ها را چندین بار قبل از اینکه نیاز به تعویض داشته باشند تمیز کنید. در مقایسه با تمیزکردن دستی که مستلزم تلاش و زمان زیادی است، حدود 40 درصد صرفه‌جویی کنید. با قابلیت تمیزکردن چندین‌باره تخته، می‌توان تا 75 درصد در هزینه‌ها در مقایسه با تعویض منظم تخته‌ها صرفه‌جویی کرد.

اسلت کلینر دستگاه لیزر

نظافت و تولید هم‌زمان

در دستگاه‌های برش لیزری با عوض کننده‌های پالت، می‌توانید slatها را در طول فرایند برش تمیز کنید.

تقریباً در تمام دستگاه‌های برش لیزر CO2 و SSL دوبعدی قابل‌استفاده است.

به طور خودکار برای مواد زائد و باقیمانده /سرباره با ضخامت‌های مختلف تا 1 اینچ  مناسب است و حتی در مورد سرباره فولاد ضدزنگ، به نتایج تمیزکاری بهینه دست می‌یابد. خود slatها و همچنین فضاهای بین دندانه‌ها تمیز می‌شوند.

می‌توانید بین شماره ابزار انتخاب کنید. شماره ابزار 2 برای slat با ضخامت‌های 2 تا 2.9 میلی‌متر و شماره ابزار 3 برای slat با ضخامت‌های 3 میلی‌متر – 3.9 میلی‌متر مناسب است. قبل از تعویض، آنها می‌توانند به طور متوسط 10 پالت استاندارد را تمیز کنند که معادل 3281 فوت است.

 

اره، تیغه اسلیت ماشین تمیز کننده تخته دستگاه لیزر

مشخصات دستگاه تمیز کننده تخته دستگاه لیزر

ضخامت slat

2 mm – 3.9 mm

حداکثر ضخامت slat

25 mm

حداقل فاصله بین slatها

33.5 mm

توان نامی مصرفی

1700 W

حداکثر سرعت کارکرد

8 m/min

طول

2104 mm

ارتفاع

342 mm

وزن

18 kg

جهت مشاوره با کارشناسان و اطلاع از برندهای موجود و قیمت ها لطفا شماره خود را در کادر زیر ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.