سنبه و ماتریس پرس برک یورو استمپ ایتالیا

فرم درخواست

ویدئوی از سنبه و ماتریس شرکت یورو استمپ ایتالیا

نمایش ویدیو درباره سنبه و ماتریس ایتالیایی

سنبه و ماتریس پرس برک

سنبه و ماتریس پرس برک (تیغه پرس برک) جز ابزار های مهم دستگاه پرس برک هستند که وظیفه خم کاری فلزات به شکل دلخواه را بر عهده دارد.

سمبه و ماتریس پرس برک به عنوان ابزاری برای تولید محصولات دقیق و با کیفیت بالا در صنایع فلزی شناخته می شود. بنابراین، انتخاب تیغه پرس برک مناسب برای هر عملیات خمکاری بسیار مهم است و با توجه به نوع و خصوصیات قطعه کار، نیاز به آنالیز دقیق و بررسی ابعاد و مواد مورد استفاده دارد.

تعریف سنبه و ماتریس:

سنبه یا سمبه نیز ابزار قابل حرکت است که قطعه کار را به ماتریس فشار می‌دهد تا خم مورد نظر ایجاد شود. سنبه نیز از فولاد سخت ساخته شده است و خمی برعکس ماتریس را دارد.

ماتریس ابزاری ثابت زیرین دستگاه پرس برک است که معمولاً از فولاد سخت شده ساخته می‌شود. شکل خم را به صورت یک عمق v , u را دارد.

سنبه و ماتریس ها دارای اشکال و جنس های مختلفی است که بسته به جنس ورق و خم مورد نظر متفاوت است . 

سنبه و ماتریس ایتالیایی

سمبه

سنبه و ماتریس پرس برک یورو استمپ

یورو استمپ (eurostampsrl) یک شرکت تولیدی ایتالیایی که در زمینه تولید سنبه، ماتریس و ابزارهای خمکاری و پرسکاری فلزات فعالیت می‌کند. این شرکت در ایتالیا واقع شده و با بیش از 50 سال (از سال 1970) تجربه، به یکی از برترین تولیدکنندگان ابزارهای خمکاری و پرسکاری در اروپا تبدیل شده است.

یورواستمپ با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته، به طور مداوم به بهبود کیفیت و دقت ابزارهای خود می‌پردازد تا به مشتریان خود راه حل‌هایی با کیفیت و دقیق ارائه دهد. همچنین، این شرکت با ارائه خدمات پس از فروش حرفه‌ای، سعی در رضایتمندی کامل مشتریان خود دارد.

مگاماشین سرویس تنها نمایندگی رسمی شرکت یورو استمپ و ارائه دهنده خدمات پس از فروش سنبه و ماتریس ایتالیایی این شرکت می باشد.

تیغه پرس برک

ماتریس

طراحی، ساخت و خرید سنبه و ماتریس پرس برک 

بعد از پیدا کردن ابزار و تجهزات خود فرم بالا را پر کنید، کارشناسان ما با شما تماس می گیرند درصورتی که طرج مورد نظر از طرح های آماده باشد سنبه و ماتریس یورواستمپ برای شما ارسال می شود و درغیر اینصورت طرح شما برای یورو استمپ ارسال شده و قیمت و مدت زمان آماده شدن به شما اعلام می گردد.

خدمات یوروپ ماشین 

  • نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش سنبه و ماتریس‌ یورو استمپ ایتالیا در ایران
  • طراحی و ساخت سمبه ماتریس ها متناسب با نقشه شما
  • راهنمایی خرید نوع سنبه و ماتریس مناسب کار شما 
  • آموزش نصب سنبه و ماتریس و نحوه  تعریف آن برای دستگاه پرس برک
  • تعمیرات دستگاه پرس برک

خرید سنبه و ماتریس پرس برک

برای دریافت قیمت و خرید سنبه و ماتریس مخصوص دستگاه خود، ابتدا فرم بالا را پر کنید. پس از تکمیل فرم، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و از شما اطلاعاتی مانند نوع دستگاه، خم کاری مورد نیاز، جنس ورق، و سایر جزئیات مرتبط را جمع آوری خواهند کرد. سپس، سنبه و ماتریس مخصوص و مناسب با قیمت مناسب به شما پیشنهاد داده خواهد شد.

برای دریافت مشاوره، قیمت  و خرید قطعات دستگاه برش لیزر لطفا شماره تماس خود را از طریق فرم برای ما ارسال کنید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

EUROSTAMP

جهت مشاوره با کارشناسان و اطلاع از برندهای موجود و قیمت ها لطفا شماره خود را در کادر زیر ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.