سنبه و ماتریس پرس برک یورو استمپ ایتالیا

فرم درخواست

ویدئوی از سنبه و ماتریس شرکت یورو استمپ ایتالیا

نمایش ویدیو درباره سنبه و ماتریس ایتالیایی

سنبه و ماتریس پرس برک

سنبه و ماتریس پرس برک (تیغه پرس برک) جز ابزار های مهم دستگاه پرس برک هستند که وظیفه خم کاری فلزات به شکل دلخواه را بر عهده دارد.

سمبه و ماتریس پرس برک به عنوان ابزاری برای تولید محصولات دقیق و با کیفیت بالا در صنایع فلزی شناخته می شود. بنابراین، انتخاب تیغه پرس برک مناسب برای هر عملیات خمکاری بسیار مهم است و با توجه به نوع و خصوصیات قطعه کار، نیاز به آنالیز دقیق و بررسی ابعاد و مواد مورد استفاده دارد.

تعریف سنبه و ماتریس:

سنبه یا سمبه نیز ابزار قابل حرکت است که قطعه کار را به ماتریس فشار می‌دهد تا خم مورد نظر ایجاد شود. سنبه نیز از فولاد سخت ساخته شده است و خمی برعکس ماتریس را دارد.

ماتریس ابزاری ثابت زیرین دستگاه پرس برک است که معمولاً از فولاد سخت شده ساخته می‌شود. شکل خم را به صورت یک عمق v , u را دارد.

سنبه و ماتریس ها دارای اشکال و جنس های مختلفی است که بسته به جنس ورق و خم مورد نظر متفاوت است . 

سنبه و ماتریس ایتالیایی

سمبه

سنبه و ماتریس پرس برک یورو استمپ

یورو استمپ (eurostampsrl) یک شرکت تولیدی ایتالیایی که در زمینه تولید سنبه، ماتریس و ابزارهای خمکاری و پرسکاری فلزات فعالیت می‌کند. این شرکت در ایتالیا واقع شده و با بیش از 50 سال (از سال 1970) تجربه، به یکی از برترین تولیدکنندگان ابزارهای خمکاری و پرسکاری در اروپا تبدیل شده است.

یورواستمپ با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته، به طور مداوم به بهبود کیفیت و دقت ابزارهای خود می‌پردازد تا به مشتریان خود راه حل‌هایی با کیفیت و دقیق ارائه دهد. همچنین، این شرکت با ارائه خدمات پس از فروش حرفه‌ای، سعی در رضایتمندی کامل مشتریان خود دارد.

مگاماشین سرویس تنها نمایندگی رسمی شرکت یورو استمپ و ارائه دهنده خدمات پس از فروش سنبه و ماتریس ایتالیایی این شرکت می باشد.

تیغه پرس برک

ماتریس

طراحی، ساخت و خرید سنبه و ماتریس پرس برک 

بعد از پیدا کردن ابزار و تجهزات خود فرم بالا را پر کنید، کارشناسان ما با شما تماس می گیرند درصورتی که طرج مورد نظر از طرح های آماده باشد سنبه و ماتریس یورواستمپ برای شما ارسال می شود و درغیر اینصورت طرح شما برای یورو استمپ ارسال شده و قیمت و مدت زمان آماده شدن به شما اعلام می گردد.

خدمات یوروپ ماشین 

  • نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش سنبه و ماتریس‌ یورو استمپ ایتالیا در ایران
  • طراحی و ساخت سمبه ماتریس ها متناسب با نقشه شما
  • راهنمایی خرید نوع سنبه و ماتریس مناسب کار شما 
  • آموزش نصب سنبه و ماتریس و نحوه  تعریف آن برای دستگاه پرس برک

خرید سنبه و ماتریس پرس برک

برای دریافت قیمت و خرید سنبه و ماتریس مخصوص دستگاه خود، ابتدا فرم بالا را پر کنید. پس از تکمیل فرم، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و از شما اطلاعاتی مانند نوع دستگاه، خم کاری مورد نیاز، جنس ورق، و سایر جزئیات مرتبط را جمع آوری خواهند کرد. سپس، سنبه و ماتریس مخصوص و مناسب با قیمت مناسب به شما پیشنهاد داده خواهد شد.

 

پیمایش به بالا

جهت مشاوره با کارشناسان و اطلاع از برندهای موجود و قیمت ها لطفا شماره خود را در کادر زیر ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.