هد دستگاه برش لیزر

ویدئو هد برش wsx دستگاه برش لیزری

نمایش ویدیو درباره فیلم هد برش لیزر wsx

هد لیزر فایبر چیست؟

هد دستگاه لیزر اولین پاسخی که می توان در جواب این سوال داد این است که هد های لیزر منبع پرتو های لیزری می باشند که عمر کارایی آنها به صورت میانگین ده سال می باشد و وظایفی مانند استفاده در دستگاههای لیزر صنعتی و یا اندازه گیری کردن حرکات و موقعیت قرار گرفتن پرتو های لیزری از وظایف مهم در هد لیزری می باشد.

هد های مربوط به برش لیزری معمولا بر روی محور واگن قرار می گیرند و کنترل آنها به وسیله محور x می باشد.

هد دستگاه لیزر فایبر یکی از مهمترین قسمت هایی باشد که در یک دستگاه مکانیکی لیزری وجود دارد. هد هایی که در داخل دستگاه های لیزر قرار دارند به عنوان یک منبع اصلی در تولید پرتو های لیزری می باشند که کارایی مفید آن ها ده سال می باشد و بعد از گذشت این مدت کارایی آن افت می کند و دیگر قادر نخواهد بود به کیفیت اولیه به کار خود ادامه دهد.

سر نازل لیزر

سر نازل لیزر از اصلی ترین بخش های تشکیل دهنده یک دستگاه مکانیکی می باشد که در کارهایی مانند برش و حکاکی مورد استفاده قرار می گیرند.نازل دستگاه های لیزر به علت اینکه متحرک هستند یکی از بخش های مکانیکی در دستگاه های برش لیزری محسوب می شود.

قیمت هد دستگاه نازل را  از شرکت مگا ماشین سرویس می توانید بدست آورید،  همچنین  در رابطه با قیمت هد دستگاه نازل می توانید از قیمت آن ها از طریق تماس با کارشناسان مربوطه در شرکت مگا ماشین سرویس اطمینان حاصل کنید.

فروش هد لیزر به دو صورت اینترنتی و حضوری می باشد که فروش هد لیزر حتی به صورت اینترنتی زیر نظر تولید کنندگان آنها می باشد که در نمایندگی معتبر در مگا ماشین می توانید تهیه کنید.

هد برش دستگاه لیزر wsx

هد دستگاه برش لیزر

هد دستگاه برش لیزر در واقع همان هد در تمام انواع دستگاههای لیزر می باشد که اصلی ترین منبع برای تولید امواج لیزر برای ایجاد برش در چوب و یا فلزات مورد استفاده قرار می گیرد.

لیزر فایبر فلزات

برش دادن فلز ها به وسیله امواج ساطع شده از لیزر در واقعی نوعی برش دادن غیر تماسی به حساب می آید که فرایند آن بدین گونه می باشد که حرارت از مرکز دستگاه توسط امواج لیزر تولید می شود و از طریق دریچه های کوچکی که در دستگاه وجود دارد هدف را می توان نشانه گذاری نمود و سپس با استفاده از امواج ساطع شده فلزات را به اندازه مناسب برش داد.

یکی از اصلی ترین قطعات در لیزر فایبر فلزات هد لیزر فایبر می باشد. هد فایبر لیزر مانند تمام هد ها در دستگاه های برش منبع تامین کننده امواج می باشد. قیمت دستگاه لیزر فایبر به نوع آنها بستگی دارد و توان قدرت آنها در برش دادن  متفاوت است برای اطلاعات بیشتر درمورد ویژگی های هر محصول می توانید با کارشناسان شرکت ما ارتباط بگیرید. فروش دستگاه لیزر فایبر در تهران توسط فروشگاه مگا ماشین  انجام می شود.

هد لیزر فایبر

هد لیزر فایبر از مهم ترین قطعات در دستگاه های برش لیزر می باشد که از لنز موجود در دستگاه های برش لیزری در مقابل گرد و غبار محافظت می کند.

احتمال آلودگی لنز دستگاه برش هرچقدر که دستگاه برش بیشتر کار کند بیشتر می شود و در صورتی که هد دستگاه های لیزر دچار کثیفی و گردو غبار شود دیگر قادر نخواهد بود که به خوبی و کیفیت اولیه خود کارایی داشته باشد.

از مهم ترین هد هایی که در دستگاه های لیزر فایبر وجود دارد این است سیستمی در ان ها وجود دارد که باعث انتقال دادن پرستو و ساختار بهینه آن می شود.

خرید هد دستگاه لیزر

چنانچه هد دستگاه برش و حکاکی لیزر شما با مشکل مواجه شود می تواند برایتعمیر و خرید هد دستگاه لیزر به فروشگاه مگا ماشین  که قطعات یدک دستگاه برش را به فروش می رساند مراجعه کنید.

هد های لیزر انواع متفاوتی دارند و برای اینکه در هنگام خرید با هیچ گونه مشکلی برخورد نکنید بهتر است ابتدا معین کنید که دستگاه برش شما به چه نوع هدی نیاز دارد سپس اقدام به خرید کنید.

ممکن است شما هد دستگاه لیزر فایبر raytools (ریتولز) را بخواهید و یا هد دستگاه لیزر wsx را بخواهید این دو دستگاه ها و هد های آن ها یعنی دستگاه های هد دستگاه لیزر فایبر ray tools (رینولدز) و هد دستگاه لیزر wsx به دلیل اینکه ساخت کشور ایران نمی باشند قطعات یدکی آن به اسانی یافت نمی شود ویا معتبر نیستند اما شرکت ما  برای تعمیر این دستگاه ها و خرید مطمعن در کنار شما است.

هد دستگاه برش لیزر ریتولز مدل raytools

برند های مختلفی در زمینه تولید نازل برش در دستگاههای برش لیزری فعالیت می می کنند .  هد دستگاه لیزر ریتولز raytools یک برند چینی می باشد که طراحی آنها توسط شرکت سوئیسی انجام می شود اما تولید آنها در کشور چین می باشد .

این هد ها از کیفیت نسبتا مطلوبی برخوردار هستند و در بازار ایران به فراوانی یافت می شوند و در دسته هد های با کیفیت که در ایران وجود دارد قابل دسته بندی هستند .

برای مشاهده این محصول می توانید از صفحه مربوطه دیدن کنید.

هد دستگاه برش لیزر مدل wsx

برند هد دستگاه برش لیزر مدل wsx یک برند کاملا چینی می باشد که یک مشابه سازی عالی از هد های پرستیک ساخته کشور آلمان می باشد این دسته از هد ها با اینکه ساخت کشور چین می باشد از کیفیت مطلوب و خوبی برخوردار است و فراوانی آن ها و بازار مصرف بسیار خوبی در بازار ایران دارد به علت قیمت مناسب آن نسبت به دیگر برند های خارجی و کیفیت بالا محبوبیت خوب و فروش خوبی در سطح بازار دارد.

برای مشاهده این محصول می توانید از صفحه مربوطه دیدن کنید.

سخن پایانی

این دستگاه ها نسل جدیدی از دستگاه های برش در شغل هایی مانند فلز کاری و صنایع چوبی می باشد که باعث ایده های نوین و کارایی بیشتر در این مشاغل شده است.

دستگاه های برش لیزری در نحوه برش دادن بسیار تمیز عمل می کنند و بهتر از روش برش به کمک دست می باشد چون در این روش احتمال بروز خطا به صفر می رسد و برش ها یک دست صورت می گیرد.

جهت مشاوره با کارشناسان و اطلاع از برندهای موجود و قیمت ها لطفا شماره خود را در کادر زیر ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.