تیغه گیوتین (قیچی برش ورق)

مشخصات تیغه گیوتین

تیغه گیوتین یک ابزار برش است که برای برش دقیق و سریع موادی مانند کاغذ، فلز، پارچه، چوب و… استفاده می‌شود. نام این ابزار از نام چارلز گیوتین، مخترع فرانسوی آن، گرفته شده است.

تیغه گیوتین دارای یک تیغه بلند و تیز است که بر روی یک بستر فلزی یا چوبی قرار گرفته است. برای استفاده، ماده‌ای که قرار است برش داده شود، بین تیغه و بستر قرار داده می‌شود و سپس تیغه به سرعت به سمت پایین حرکت می‌کند و ماده را برش می‌دهد.

تیغه گیوتین به دلیل دقت بالا و سرعت برش، در صنایع چاپ، طراحی، مهندسی، صنایع چوب و فلز و… استفاده می‌شود. به عنوان مثال، در صنایع چاپ، از تیغه گیوتین برای برش کاغذ، کارتن و سایر مواد چاپی استفاده می‌شود. در طراحی و مهندسی، از تیغه گیوتین برای برش موادی مانند پلاستیک، فلز و چوب استفاده می‌شود.

تیغه گیوتین

تیغه گویتین برش ورق فلز

تیغه گویتین فلز برای برش صفحات فلزی با ضخامت بالا و طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار برای برش فلزات مختلفی مانند فولاد، آلومینیوم، مس و غیره استفاده می‌شود.

تیغه گویتین فلز دارای یک تیغه بلند و تیز است که در برش فلزات استفاده می‌شود. برای استفاده، صفحه فلزی بین تیغه و بستری از فلز قرار داده می‌شود و تیغه با سرعتی بالا به سمت پایین حرکت می‌کند و فلز را برش می‌دهد. تیغه گویتین فلز برای برش دقیق، سریع و با کیفیت بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تیغه گویتین فلز برای برش صفحات فلزی در صنایعی مانند ساختمانی، خودروسازی، صنایع فلزی و غیره استفاده می‌شود. به عنوان مثال، در صنعت ساختمانی، این ابزار برای برش تیرآهن، لوله‌های فلزی و غیره استفاده می‌شود

 محصولات ارائه شده توسط ما به دلیل ویژگی های کیفی مانند مقاومت در برابر خوردگی، پرداخت خوب، استحکام بالا، نصب آسان، ابعاد دقیق و … مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد.

انواع تیعه گوینین

خرید تیغه گیوتین شرکت مگاماشین سرویس

این محصولات تحت نظارت دقیق متخصصان مبتکر و متعهد ما با استفاده از مواد اولیه باکیفیت  و فناوری فوق مدرن و با رعایت استانداردهای کیفیی، تولید می شوند. علاوه بر تیعه های گیوتین ارائه شده با آزمایشات مختلف توسط تیم متخصص ما تأیید می شوند تا از دوام و کیفیت آنها اطمینان حاصل شود. به منظور برآورده کردن دقیق نیازها و ترجیحات مشتریان مشهور خود، ما این محصولات را با مشخصات متعدد با قیمت پایین در بازه زمانی وعده داده شده ارائه می کنیم.

  • طراحی و ساخت تیغه گیوتین بر اساس سفارش شما
  • تأمین‌ تیغه‌های گیوتین ساخت کشور ایتالیا
  • آموزش‌های مربوط به دستگاه گیوتین نصب تیغه ها و روش های افزایش طول عمر و استفاده بهینه از آنها

برای خرید تیعه گیوتین لطفا فرم بالا را پر و ارسال نمایید، کارشناسان فروش ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

 

جهت مشاوره با کارشناسان و اطلاع از برندهای موجود و قیمت ها لطفا شماره خود را در کادر زیر ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.