تیغه گیوتین ورق بر

مشخصات تیغه گیوتین

تیغه گیوتین یک ابزار برش است که برای برش دقیق و سریع موادی مانند کاغذ، فلز، پارچه، چوب و… استفاده می‌شود. نام این ابزار از نام چارلز گیوتین، مخترع فرانسوی آن، گرفته شده است.

تیغه گیوتین دارای یک تیغه بلند و تیز است که بر روی یک بستر فلزی یا چوبی قرار گرفته است. برای استفاده، ماده‌ای که قرار است برش داده شود، بین تیغه و بستر قرار داده می‌شود و سپس تیغه به سرعت به سمت پایین حرکت می‌کند و ماده را برش می‌دهد.

تیغه گیوتین به دلیل دقت بالا و سرعت برش، در صنایع چاپ، طراحی، مهندسی، صنایع چوب و فلز و… استفاده می‌شود. به عنوان مثال، در صنایع چاپ، از تیغه گیوتین برای برش کاغذ، کارتن و سایر مواد چاپی استفاده می‌شود. در طراحی و مهندسی، از تیغه گیوتین برای برش موادی مانند پلاستیک، فلز و چوب استفاده می‌شود.

تیغه گیوتین

تیغه گیوتین برش ورق فلز

تیغه گیوتین فلز برای برش صفحات فلزی با ضخامت بالا و طولانی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این ابزار برای برش فلزات مختلفی مانند فولاد، آلومینیوم، مس و غیره استفاده می‌شود.

تیغه گیوتین فلز دارای یک تیغه بلند و تیز است که در برش فلزات استفاده می‌شود. برای استفاده، صفحه فلزی بین تیغه و بستری از فلز قرار داده می‌شود و تیغه با سرعتی بالا به سمت پایین حرکت می‌کند و فلز را برش می‌دهد. تیغه گیوتین فلز برای برش دقیق، سریع و باکیفیت بالا مورداستفاده قرار می‌گیرد.

تیغه گیوتین فلز برای برش صفحات فلزی در صنایعی مانند ساختمانی، خودروسازی، صنایع فلزی و غیره استفاده می‌شود. به‌عنوان‌مثال، در صنعت ساختمانی، این ابزار برای برش تیرآهن، لوله‌های فلزی و غیره استفاده می‌شود

محصولات ارائه شده توسط ما به دلیل ویژگی‌های کیفی مانند مقاومت در برابر خوردگی، پرداخت خوب، استحکام بالا، نصب آسان، ابعاد دقیق و… مورد استقبال مشتریان قرار می‌گیرد.

انواع تیعه گوینین

خرید تیغه گیوتین شرکت مگاماشین سرویس

این محصولات تحت نظارت دقیق متخصصان مبتکر و متعهد ما با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و فناوری فوق مدرن و با رعایت استانداردهای کیفی، تولید می‌شوند. علاوه بر تیغه‌های گیوتین ارائه شده با آزمایش‌ها مختلف توسط تیم متخصص ما تأیید می‌شوند تا از دوام و کیفیت آنها اطمینان حاصل شود. به‌منظور برآورده‌کردن دقیق نیازها و ترجیحات مشتریان مشهور خود، ما این محصولات را با مشخصات متعدد با قیمت پایین در بازه زمانی وعده‌داده‌شده ارائه می‌کنیم.

 • طراحی و ساخت تیغه گیوتین بر اساس سفارش شما
 • تأمین‌ تیغه‌ گیوتین ساخت کشور ایتالیا
 • آموزش‌های مربوط به دستگاه گیوتین نصب تیغه‌ها و روش‌های افزایش طول عمر و استفاده بهینه از آنها

تیغه گیوتین برای فولاد

کاربردها های تیغه گیوتین

 1. صنایع چاپ و بسته‌بندی: در برش کاغذ، کارتن و مواد چاپی به کار می‌روند.
 2. صنعت چرم: در برش انواع محصولات چرمی از جمله کیف‌ها، کفش‌ها و لباس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 3. تولید کارتن: برای برش کارتن‌ها و جعبه‌ها استفاده می‌شوند.
 4. فلزکاری: برای برش انواع فلزها در ضخامت های مختلف مورد استفاده فرار می گیرد مانند: تیغه گیوتین استیل بر
 5. صنعت خودروسازی: در برش برخی از قطعات خودرو مخصوصا خودروسنگین به‌کار می‌روند.

تیغه گیوتین آهن بر

مزایا استفاده از تیغه گیوتین

 1. دقت بالا: تیغه‌های گیوتین با دقت بالا و قابلیت برش دقیق، امکان برش مواد نازک و حساس را فراهم می‌آورند.

 2. قدرت برش: این تیغه‌ها به دلیل ساختار و مواد مقاوم خود، توانایی برش مواد سخت و مقاوم را دارند.

 3. بهره‌وری بالا: با استفاده از تیغه‌ گیوتین، ضایعات در برش مواد به حداقل می‌رسند که منجر به بهره‌وری بالاتر و کاهش هدررفت مواد می‌شود.

 4. سرعت برش: با توجه به ساختار کارآمد تیغه‌های گیوتین، برش سریع و آسان انجام می‌شود.

 5. عمر طولانی: تیغه‌های گیوتین معمولاً از مواد با کیفیت ساخته می‌شوند که باعث افزایش عمر مفید آنها می‌شود.

برای “خرید تیغه گیوتین” لطفاً فرم بالا را پر و ارسال نمایید، کارشناسان فروش ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

 

پیمایش به بالا

جهت مشاوره با کارشناسان و اطلاع از برندهای موجود و قیمت ها لطفا شماره خود را در کادر زیر ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.