تعمیرات دستگاه پرس برک

فرم درخواست خدمات تعمیرات

تعمیر کار دستگاه پرس برک از مگاماشین سرویس

تعمیر دستگاه پرس برک ، پس از تماس یا ارسال فرم درخواست خدمات کارشناسان ما در اسرع وقت با شما هماهنگی های لازم را انجام می دهند و گروه تعمیرکاران مگاماشین سرویس به محل دستگاه شما اعزام می شود و مشکل دستگاه پرس برک را برطرف می کنند. شما همچنین می توانید برای سرویس های دوره ای دستگاه پرس برک با ما تماس بگیرید .

مراحل انجام خدمات سرویس پرس برک

02155491014

تعمیرکار پرس برک

عیب یابی و تعمیر پرس برک (Press Brake) در صنعت فلزکاری از مهمترین موارد حفظ تولید و کیفیت است . پرس برک یک دستگاه خم کن فلزات است که برای شکل داده به قطعات فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در طول زمان و به دلایل مختلف، پرس برک ممکن است با عیب‌ها و خرابی‌های مختلفی مواجه شود و یا حتی جهت جلوگیری از خرابی های احتمالی نیازمند سرویس دوره ای باشد که این امر تاثیر زیادی بر عملکرد و دقت آن دارد.

درصورتی که شما به تعمیرکار دستگاه پرس برک نیاز دارید فرم بالا را پر کنید، کارشناسان ما سریعترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

این مجموعه در کوتاه ترین زمان کارشناسان خود را جهت تعمیر دستگاه پرس برک به محل شما (سراسر کشور) اعزام می کند.

کارشناسان و تعمیرکاران پرس برک مگاماشین سرویس آماده خدمات رسانی به انواع ماشین های ایرانی،ترکی و اروپایی مانند برند های دنر (dener)، آمادا (Amada)، بایکال (baykal) ،دورما (durma)، ارماکسان (Ermaksan) و… هستند.

تعمیر دستگاه پرس برک

تعمیر پرس برک

عیب یابی پرس برک با استفاده از روش‌ها و فنون مختلف توسط تعمیرکار پرس برک صورت می‌گیرد. این روش‌ها ممکن است شامل:

 • بررسی عملکرد مکانیکی دستگاه
 • سیستم هیدرولیک
 • سیستم الکتریکی
 • سیستم کنترلی

نقص در سیستم هیدرولیک

سیستم هیدرولیک پرس برک نیروی لازم برای اعمال فشار و در نتیجه خم قطعات فلزی را تامین می کند. اگر سیستم هیدرولیک با مشکلاتی مانند نشت، فشار نامناسب، عدم عملکرد صحیح و یا اختلال در کنترل جریان مواجه شود، سبب ایجاد مشکلاتی در عمنلکرد دستگاه می شود. برای عیب یابی و تعمیر این مشکل پرس برک ، باید سیستم هیدرولیک را بررسی کرد. این بررسی شامل چک کردن نشت هیدرولیکی، بررسی و تنظیم فشار، بررسی و تعویض فیلترها، بررسی و تنظیم سوپاپ‌ها و اطمینان از عملکرد صحیح انواع کپسول هیدرولیکی است.

تعمیر دستگاه ها خم

دستگاه پرس برک دارای یک سطح صاف است که مواد روی آن قرار می گیرد و یک میله گیره که پایین می آید و در طول خم شدن مواد را محکم نگه می دارد. این عمل بستن ممکن است دستی، خودکار یا با استفاده از پدال پا باشد. صفحه جلویی، دروازه‌ مانند دستگاه، لولایی است و ممکن است بلند شود، و مواد کشیده شده روی یک لبه مستقیم را مجبور می‌کند تا به دنبال صفحه خم شود.

خم ها می توانند به هر زاویه ای تا حد عملی حدود 120 درجه باشند، در مورد پوشه نوار تا حدودی بیشتر. اگر ناحیه ای که باید خم شود به اندازه کافی باریک باشد، می توان با قرار دادن خم زیر میله گیره و پایین آوردن آن، خم تندتری ایجاد کرد.

علل خرابی دستگاه خم کن

خرابی دستگاه خم کن می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که برخی از مهم ترین آنها عبارتند از:

 • استفاده نادرست از دستگاه
 • عدم انجام سرویس های دوره ای
 • استفاده از قطعات و ابزار نامناسب
 • عوامل محیطی

 

تعمیر دستگاه خم cnc

تعمیر دستگاه پرس برک در مگا ماشین سرویس

در مگاماشین سرویس تعمیرات پرس برک به صورت تخصصی توسط متخصصان مجرب این شرکت به بهترین شکل و خدمات انجام می گیرد . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات پرس برک می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما ارتباط برقرار کنید.

نکات مهم در تعمیر دستگاه خم کن

برای تعمیر دستگاه خم کن، رعایت نکات زیر ضروری است:

 • از تعمیرکاران متخصص و باتجربه استفاده کنید.
 • از قطعات و ابزار با کیفیت استفاده کنید.
 • کلیه مراحل تعمیر را طبق دستورالعمل های سازنده انجام دهید.

با رعایت این نکات می توانید از تعمیر دستگاه خم کن خود اطمینان حاصل کنید.

تعمیر و تعویض سنبه و ماتریس پرس برک

ابزار و اجزای دستگاه پرس برک

سایت مگا ماشین سرویس همیشه در تلاش هست که بهترین خدمات خود را ارائه دهد و مشتریان عزیز با رضایت خاطر از این خدمات استفاده نمایید. تعمیر پرس برک و تامین قطعات سنبه و ماتریس ، آموزش کار با دستگاه پرس برک و … از دیگر خدمات این مجموعه می باشد .

جهت مشاوره با کارشناسان و اطلاع از برندهای موجود و قیمت ها لطفا شماره خود را در کادر زیر ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.