آموزش دستگاه برش لیزر

نمایش ویدیو درباره دوره آموزش کار با دستگاه برش لیزری فلزات

دوره آموزشی کار با دستگاه برش لیزر

برش لیزری تکنولوژی است که با استفاده از لیزرهای قوی به برش و ایجاد نقش روی ابزارهایی چون چوب، فلزات، پارچه و… می پردازد. این دستگاه ها اصولا از دانش ترغیب و قدرت برای مبدل کردن نیروی الکتریکی به اشعه نور با غلظت زیاد بهره می گیرد.

مزیت عمده تکنولوژی برش لیزری، آسان بودن روند آموزش جهت فعالیت با آن می باشد. راه انداختن این دستگاه راحت و مناسب است همچنین قطعات جدید می توانند به صورت اتومات اندازه تصویر وارد شده را درست و تفسیر کند.

شرکت مگا ماشین دوره آموزش دستگاه برش لیزر برگزار می کند برای اطلاعات بیشتر با می توانید پیام داده یا تماس بگیرید.

آموزش نحوه کار با لیزر فلزات

هنگامی که از فناوری توسعه یافته لیزر جهت برش اشیاء کمک میگیریم در واقع از برش لیزری استفاده کرده اید. این دانش جدید اکنون در همه حوزه ها اعم از ساخت و ساز تا سایر صنایع کاربرد دارد.

آموزش نحوه کار با لیزر فلزات بدین گونه است:

تهیه دستگاه، انتخاب عکس، برگزیدن لوازم، نظافت لنز، روشن نمودن دستگاه و تنظیم شتاب برش و پهنای خط می باشد. مهم ترین ویژگی لیزر دقیق بودن آن است.

نحوه کار با لیزر فایبر

این نوع لیزر به دلیل داشتن شتاب و کیفیت خوب و کم‌ بودن تعرفه فعالیت و حفاظت ، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. نحوه کار با لیزر فایبر بدین شکل است که در اولین گام ماده مورد نظر را انتخاب نمایید، بعد از آن تصویر را به کامپیوتر منتقل نمایید، سپس جسم انتخابی را در وسط صفحه برش لیزر قرار دهید، بعد از آن اندازه لنزهای دستگاه را دقیق تنظیم کنید و در آخر تنظیمات ماده را در سیستم درج نمایید.

آموزش برش لیزر فلزات

جهت کار با این دستگاه ها و رسیدن به بازده خوب و مناسب باید با روند تنظیمات دستگاه و نحوه کار با آن شناخت داشته باشید.

آموزش برش لیزر عبارت است از: ۱- انتخاب ابزار که باید به دستورالعمل های آن توجه کنید

۲- دقت به حجم و نازک یا ضخیم بودن متریال

۳- در صورت نیاز به حکاکی حتما این کار را انجام دهید.

البته این نکته را مد نظر داشته باشید که شیشه و سنگ قابل برش لیزری نبوده اما می توان روی آنها حکاکی کرد.

آموزش برش سی ان سی CNC

سیستم های سی ان سی جزء کارآمد ترین دستگاه ها در زمینه های صنعت و کارگاهی است. آموزش برش سی ان سی بدین گونه است که نمونه کار در برنامه ترسیم آماده و به برنامه مدیریت ارسال می شود در بخش نظارت اپراتور شرایط دستگاه را مشخص می کند سپس موتور روشن شده و باعث به حرکت در آوردن اسپیندل می شود، و در نهایت وسیله برش در دور های گوناگون کار برش را انجام میدهد.

برش سی ان سی نیز به شکل آموزش لیزرتگ میز و آموزش لیزر دو میز انجام می گیرد. در آموزش لیزرتگ میز و آموزش لیزر دو میز باید میز لیزر به درستی تنظیم گردد و برای این کار باید اندازه هد دستگاه لیزر با در همه جای میز با نازل یکسان باشد. همچنین زمان‌ کار توجه به اندازه کالا، تمیز کردن زیر دستگاه، نشانه گذاری ابزارهای کوچک و… اهمیت ویژه ای دارد تا یک کار تمیز و عاری از مشکل در آورید.

 

آموزش لیزر HSG و آموزش لیزر GWEIKE

لیزر HSG شتاب زیادی برای برش صفحات فلزی دارد، این نوع ماشین ها به وسیله گازهای مختلفی کار می کنند که مصرف آنها به ماده و میزان برش شما وابسته است. لیزر GWEIKE نیز دارای موتور، ریل دنده ای و موتور کاهش شتاب و عمر مفید ۱۰ سال می باشد. همچنین لنز فوکوس را به صورت اتومات مرتب کرده تا کار برش و حفره کاری ورقه ها را با قطرهای گوناگون صورت دهد.

بعلاوه شتاب تنظیم اتومات زیادتر از نوع دستی است. آموزش لیزر GWEIKE و آموزش لیزر HSG مانند سایر دستگاه های لیزر عمل می کنند. یعنی ابتدا طرح انتخاب شده به دستگاه جهت بررسی و اعمال طرح منتقل می گردد و در آخر باید شئ مورد نظر را تمیز نمود تا یکدست گردد.

آموزش لیزر چینی

ابزار آلات و دستگاه های برش لیزر در انواع و سایزهای گوناگونی به وسیله شرکت های بسیاری ساخته می شوند. از این دستگاه ها برای بریدن درست و با دقت محصولات فلزی و غیر فلزی استفاده می شود.

آموزش لیزر چینی این گونه است که ابزار مورد نظر را درون دستگاه گذاشته و لیزر را روی مکان برش می گذاریم و مقدار درست مشخصات را جهت عمل به شبکه منتقل می کنیم، دستگاه به طور اتومات فعالیتش را آغاز و به پایان می رساند، در آخر نیز قسمت های برش خورده به وسیله گاز با قدرت زیاد پاک شده تا وسیله یکدست و تمیز شود‌.

آموزش لیزر کاور دار (فول کاور)

این نوع دستگاه ها به خاطر وجود کاور که تمام دستگاه را می پوشاند، پرتوهای لیزر را کم کرده و مانع تماس دکل دستگاه با اشخاص می گردد. همچنین شامل دو میز معاوضه صفحه اتومات که شتاب قرار دادن و بلند کردن صفحه افزایش یافته و از هدر رفتن وقت جلوگیری می کند.

نحوه آموزش لیزر کاور دار و آموزش لیزر فول کاور بدین گونه است که اول نقشه توسط برنامه های لیزر ترسیم میگردد و بعد روی سیستم دستگاه برش لیزر دانلود می گردد که به وسیله برنامه و با در نظر گرفتن قطر و نوع شئ شتاب و توان دستگاه تنظیم می شود، بعد از آن برنامه نقشه انتخابی را با استفاده از پرتو لیزر بر روی شئ به وجود می آورد که بخار یا ذوب می گردد.

آموزش لیزر لوله بر (لیزر روتاری)

کار برش لیزر لوله بر نیز همانند دیگر برش ها به وسیله دستگاه های لیزری مخصوص انجام می گیرد. این دستگاه ها لوازم مختلفی از جمله فلزات، چوب و… را برش می دهند.

نحوه آموزش لیزر لوله بر یا همان آموزش لیزر روتاری بدین صورت است که پرتوی لیزر با توجه به مشخصات و اعدادی که به دستگاه قبلا منتقل شده، روی نقاط مورد نظر تابیده می گردد.

بعد از آن پرتو با توان زیاد وسیله را یا سوزانده ، بخار و یا آب می کند تا شکل مورد نظر بدست آید. مزیت های این دستگاه شامل، شتاب زیاد، نیاز نداشتن به فرم پیش تولید ، عدم جمع شدگی فلز و… می باشند.

آموزش لیزر ایرانی

آموزش لیزر ایرانی بدین گونه است که ابتدا طرح را وارد دستگاه نموده برای این کار به بخش آپلود نقشه دستگاه لیزر رفته و تغییرات و تنظیمات لازم را اجرا نمایید، سپس در مرحله بعد طرح توسط دستگاه بررسی می گردد و برای برش آماده می شود، در آخر جسم مورد نظر حاضر شده و باید آن را تمیز نمود.

 

ماشین های برش لیزری به تولیدکنندگان فلزات این فرصت را فراهم می کند که محصولات فلزی با کیفیت بالایی طراحی کند. زمان فعالیت لیزر با توان بیشتر مواد اضافه متریال، آب یا بخار می شود.

چنانچه قادر باشید خواسته مشتری را در نظر
بگیرید و از نیازهای آن ها را برطرف کنید، در توسعه کارخانه شما نقش به سزایی دارد. به کارگیری قطعات برش به روز جهت پیشی گرفتن از رقیبان اهمیت ویژه ای دارد و قادر است طیف گسترده ای از طرح ها را به شما منتقل می کند.

برای گذراندن دوره آموزش دستگاه برش لیزر می توانید تماس بگیرید.

دوره آموزش دستگاه برش لیزر مگا ماشین

 

مگا ماشین برگزار میکند:

حضور در این کلاس های آموزشی فرصتی ایده آل به منظور آشنایی با جدیدترین تکنولوژی دستگاه برش لیزر فایبر ، پرس برک و انواع خمکن، بررسی دقیق ، نگهداری و تعمیرات و …. می باشد.

امکان خرید دستگاه با شرایط و پرداخت ویژه

  • کلاس های آموزشی نحوه کار با انواع پرس برک سی ان سی . پی ال سی . ان سی و…
  • کلاس های آموزشی نحوه کار با برش لیزر فایبر فلزات (برش لیزری)

سر فصل ها:

آموزش ایمنی کار با انواع دستگاه های لیزر فایبر(فلزات)، پرس برک و خمکن

آموزش نگه داری دستگاه دستگاه های لیزر فایبر(فلزات)، پرس برک و خمکن و الزامات کار

روش کار با دستگاه دستگاه های لیزر فایبر(فلزات)، پرس برک و خمکن و نکات استفاده از آن

همراه با مشاوره و پشتیبانی فنی پس از اتمام دوره

فرم درخواست ثبت نام دوره

در تماس

جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمائید.

جهت مشاوره با کارشناسان و اطلاع از برندهای موجود و قیمت ها لطفا شماره خود را در کادر زیر ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.