سرامیک رینگ (Ceramic Ring)

ویدئو معرفی سرامیک رینگ (Ceramic Ring) لیزر فایبر

سرامیک رینگ لیزر فایبر چیست؟

دستگاه لیزر فایبر یک مدل ماشین می باشد که با هدایت کردن اشعه لیزر به فیبر نوری عملیات ماشین کاری را انجام خواهد داد، سرامیک رینگ لیزر فایبر در ابعاد گوناگون و انواع مختلف ساخته می شود و به دو گروه کنترل عددی و فایبر دستی تقسیم می گردد.
از سرامیک رینگ معمولاً برای کارهای برشکاری زنگ زدایی و حکاکی استفاده می نمایند که دستگاه های حکاکی لیزر و برش لیزر عموماً از کنترل عددی و دستگاه‌های دستی می باشد.

پر استفاده ترین مورد مصرفی برای سرامیک رینگ لیزر فایبر می باشد که به کمک ذوب نمودن خط های نازک بر روی ورقه های فلزی انجام خواهد شد، ضخامت خط ها در برش فایبر عموماً کمتر از دو درصد ضخامت ورق فلزی می باشد، دستگاه های برش لیزر فایبر از چند قسمت اساسی تشکیل گردیده که عبارتند از سیستم نوری که دارای سورس لیزر می باشد و برش و سیستم الکترونیکی که کنترل و درایور ها را دارد و سیستم مکانیکی که ریل ها شاسی، پینیون، موتور ها و رک را دارد.

 

 

سرامیک رینگ (ceramic ring) دستگاه لیزر

از این دستگاه برای انتقال دادن اشعه که توسط نازل جمع شده استفاده می گردد، سرامیک رینگ که سبب مراقبت و محافظت از لیزر می‌گردد و نقش خیلی مهمی در کار درست و منظم دستگاه برش لیزر خواهد داشت این قطعه از ضربه هایی که نازل امکان دارد به او وارد کند جلوگیری خواهد کرد.

بعد از نازل برش بسته خواهد شد و مسئولیت این قطعه کنترل ارتفاع نوک نازل از ورق خواهد بود که خیلی مهم است.
این محصول تولید شده از سرامیک های قابل تراش و باکیفیت خیلی زیاد است که می توان از انبساط حرارتی هر ماده اطمینان حاصل نمود و از ترکیدن آن ممانعت کند و در صورتی که گرم شود تغییر شکل نخواهد داد و شما می توانید این محصول را با قیمت مناسب از مگا ماشین سرویس تهیه کنید.

دستگاه های صنعتی چه زود و چه دیر دچار مشکل خواهد شد و قطعاً نیاز به تعمیر و یا سرویس دارد اگر دستگاهی یک فرد ماهر و با تجربه در کنار آن نباشد که بتواند در مواقع خیلی حساس به آن پاسخ دهد و امکان حضور خیلی سریع در محل نباشد قطعاً مشاغل با مشکل روبرو خواهد شد.

مهندسین و کارشناسان با تجربه مگا ماشین سرویس بعد از تحقیق دستگاه در رابطه با تمایل و نیاز مشتری سرامیک فایبر را تعمیر خواهد کرد، در صورتی که مشکل در لوازم دستگاه وجود داشته باشد کارشناسان آماده تعمیر کردن لوازم مانند تیغه، چیلر و بقیه لوازم می باشد و خدمات را با کمترین هزینه به مشتری محترم ارائه خواهد کرد و سرامیک رینگ را سالم تحویل می دهند.

قیمت سرامیک رینگ دستگاه لیزر فایبر

قیمت سرامیک رینگ دستگاه لیزر را می توانید از طریق درج شماره تماس خود در فرم کنار محصول بدست آورید و همچنین برای مشاوره بیشتر می توانید با متخصصان فروش سرامیک رینگ در شرکت مگا ماشین سرویس تماس تلفنی برقرار کنید.

شرکت مگا ماشین سرویس که تجربه لازم و شناخت دقیق از دستگاه های لیزر فلز دارد با آماده کردن قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز اطمینان کامل از خرید دستگاه های لیزر فلزی این شرکت را برای مشتریان فراهم آورده است ، در این رابطه برای مشاهده تمام قطعات مصرفی برش لیزر فایبر می توانید از صفحه مربوطه استفاده کنید.

مشخصات سرامیک رینگ دستگاه لیزر

برای برش لیزری فلز مانند استیل آهن برش لوله و پروفیل و غیره از ceramic ring استفاده می شود، ceramic ring که تولیدی مگا ماشین است با سرعت و دقت خیلی زیاد در انجام برش پاسخگوی نیاز مشتری در صنایع گوناگون مانند برش لیزری ورق، تابلو برق و… استفاده می شود.

برای تهیه ceramic ring با کیفیت برای جوشکاری و برشکاری با دستگاه برش لیزر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

همینطور مگاماشین با استفاده از افراد متخصص و با تجربه در قسمت خدمات بعد از فروش و تجربه و شناخت کافی از دستگاه برش لیزر به مشتریان اطمینان می دهد تا به راحتی بتوانند این دستگاه را خریداری کنند واحد خدمات بعد از فروش مگا ماشین این خدمات را ارائه می کند:
راه اندازی دستگاه و نصب برش سی ان سی و آموزش برش لیزر فایبر را به شما آموزش خواهد داد، تعمیرات تخصصی این دستگاه را بر عهده خواهد داشت راهنمایی و مشاوره از راه دور به وسیله اینترنت و ارتباط تلفنی برای کم کردن زمان خواب دستگاه و تامین کردن لوازم یدکی و مورد استفاده در برش لیزر فلزات مانند سینگل، نازل دبل، محافظ شیشه، محافظ سرامیک و بقیه موارد.

تعمیرات سرامیک رینگ لیزر

دستگاه های صنعتی چه زود و چه دیر دچار مشکل خواهد شد و قطعاً نیاز به تعمیر و یا سرویس دارد اگر دستگاهی یک فرد ماهر و با تجربه در کنار آن نباشد که بتواند در مواقع خیلی حساس به آن پاسخ دهد و امکان حضور خیلی سریع در محل نباشد قطعاً مشاغل با مشکل روبرو خواهد شد.

مهندسین و کارشناسان با تجربه مگا ماشین سرویس بعد از تحقیق دستگاه در رابطه با تمایل و نیاز مشتری سرامیک رینگ را تعمیر خواهد کرد، در صورتی که مشکل در لوازم دستگاه وجود داشته باشد کارشناسان آماده تعمیر کردن دستگاه شما خواهند بود برای مشاهده صفحه تعمیرات قطعات لیزر می توانید از صفحه مربوطه استفاده کنید.

خرید سرامیک رینگ دستگاه لیزر

برای خرید سرامیک رینگ دستگاه لیزر میتوانید به فروشگاه های معتبر و همچنین نمایندگی های معتبر فروش این دستگاه مراجعه کنید و خرید سرامیک رینگ همراه با گارانتی و ضمانت داشته باشید قبل از خرید حتما در رابطه با این دستگاه با افراد متخصص و مجرب مشورت کنید و بهترین جا برای خرید این محصول شرکت مگا ماشین سرویس می باشد.

جهت مشاوره با کارشناسان و اطلاع از برندهای موجود و قیمت ها لطفا شماره خود را در کادر زیر ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.