سرامیک هد برش لیزر فایبر

سرامیکی هد لیزر Raytools، WSX یا Precitec

به منظور دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر (تصاویر و مشخصات محصول) ، لطفاً فرم را تکمیل و ارسال نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ویدئو معرفی قطعه سرامیک لیزر فایبر

سرامیک هدر لیزر

سرامیک لیزر فایبر چیست؟

سرامیک لیزر فایبر (laser ceramic ring)، از قطعات مصرفی دستگاه برش لیزر که در سر هد لیزر قرار می‌گیرد. از وظایف این دستگاه می‌توان به نگهداری نازل برش بر روی هد دستگاه لیزر، برقراری ارتباط الکتریکی، محافظت از نازل هد لیزر در برابر حرارت و انتقال جریان هوا را نام برد.
اگر حلقه سرامیکی آسیب‌دیده باشد، ممکن است به هد لیزر شما آسیب وارد شود یا بیش از حد گرم شود؛ بنابراین برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی‌های احتمالی هد لیزر در یک دوره زمانی (3 تا ۶ماهه) نیاز است که سرامیکی هد لیزر تعویض شود.

سرامیک برای دستگاه برش لیزر

وظایف سرامیک لیزر فایبر

سرامیکی هد لیزر دارای اتصالات الکتریکی است که برای تنظیم ارتفاع هد لیزر استفاده می‌شود این قطعه سیگنال‌ها را از سر نازل دریافت و به هد منتقل می‌کند و از برخورد هد به قطعه کار جلوگیری می‌کند؛ بنابراین اگر ورق شما سطح مسطحی نداشته باشد و خم و یا گرد باشد، هد دستگاه به‌صورت اتوماتیک فاصله را کم و یا زیاد می‌کند .
ما کیفیت قطعات دستگاه برش لیزر خود را تضمین می‌کنیم، این قطعات در کمترین زمان به دست شما خواهد رسید و یا در صورت نیاز به تعمیرکاران آموزش‌دیده بلافاصله محل دستگاه شما مراجعه خواهند کرد.
از این سرامیکی هد لیزر برای انتقال‌دادن اشعه که توسط نازل جمع شده استفاده می‌گردد و سبب مراقبت و محافظت از لیزر می‌گردد و نقش خیلی مهمی در درست و منظم کارکردن دستگاه برش لیزر خواهد داشت .
سرامیک لیزر فایبر تولید شده از سرامیک‌های قابل تراش و باکیفیت خیلی زیاد است که می‌توان از انبساط حرارتی هر ماده اطمینان حاصل نمود و از ترکیدن آن ممانعت کند و درصورتی‌که گرم شود تغییر شکل نخواهد داد.

سرامیکی هد لیزر برش

قیمت سرامیک لیزر فایبر

برای مشاوره بیشتر و همچنین اطلاع از برندهای موجود و قیمت سرامیک لیزر فایبر لطفاً فرم بالا را تکمیل و ارسال فرمایید و یا مستقیماً با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید.

سرامیکی هد لیزر رایتولز

خرید سرامیک لیزر فایبر

شرکت مگاماشین سرویس خرید سرامیک لیزر فایبر با بهترین کیفیت و ضمانت‌نامه، ارسال سریع همراه با نصب و راه‌اندازی در کمترین زمان را به شما تضمین می‌دهد .

برای دریافت مشاوره، قیمت  و خرید قطعات دستگاه برش لیزر لطفا شماره تماس خود را از طریق فرم برای ما ارسال کنید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

جهت مشاوره با کارشناسان و اطلاع از برندهای موجود و قیمت ها لطفا شماره خود را در کادر زیر ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.