کلمپ پرس برک یورو استامپ ایتالیا

بنر کلمپ پرس برک

فرم درخواست قطعه

کلمپ پرس برک

کلمپ پرس برک (Press Brake Clamp) یا نگهدارنده سنبه و ماتریس یکی از قطعات جانبی مهم برای دستگاه پرس برک (Press Brake) است. این قطعه جهت نگه‌داشتن و تثبیت سنبه و ماتریس در دستگاه پرس برک استفاده می‌شود. کلمپ پرس برک به وسیله‌ای مانند میخ‌ها، پیچ‌ها یا یا قفل‌های مخصوصی که باز و بسته می‌شود و به دستگاه اجازه می‌دهد تا نیروی پرس کردن را به صورت دقیق و با کنترل صحیح روی قطعه کاری اعمال کند.

کلمپ پرس برک یورو استمپ ایتالیا

کلمپ پرس برک معمولاً از جنس مقاوم و با دقت ساخته می‌شود تا به نیروها و فشارهای قوی که در فرآیندهای پرس کاری و خم‌کاری ایجاد می‌شوند، تحمل کند. استفاده از آن به‌طور صحیح و مناسب، دقت و کیفیت بیشتر در فرآیندهای پرس برک و انجام درست عملیات خم‌کاری را به ارمغان می‌آورد.

قابل ذکر است که تعداد و نوع کلمپ‌ها ممکن است بسته به نوع دستگاه پرس برک و نیازهای کاربری متفاوت باشد. همچنین، انتخاب کلمپ‌های مناسب و مراعات نکات ایمنی در استفاده از آنها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا از احتمال وقوع حوادث ناخوشایند جلوگیری شود.

یوروپ ماشین همچینن خدمات تعمیرات دستگاه پرس برک را انجام میدهد .

برای انتخاب کلمپ پرس برک مناسب با فعالیت کاری شما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شرکت یورواستمپ (Eurostamp) ایتالیا تولید و عرضه لوازم جانبی برای پرس‌های برک فعالیت می کند.

 

جهت مشاوره با کارشناسان و اطلاع از برندهای موجود و قیمت ها لطفا شماره خود را در کادر زیر ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.