سوالات متداول

آیا خودمان می توانیم دستگاه ها را تعمیر کنم؟

در برخی موارد، ممکن است بتوانید دستگاه خود را تعمیر کنید شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درصورتی که مشکل توسط شما قابل حل باشد کارشناسان شما را جهت رفع مشکل راهنمایی خواهند کرد. با این حال، اگر دانش و تجربه کافی ندارید، بهتر است دستگاه را به یک تعمیرکار واجد شرایط بسپارید.

چگونه می توانم یک تعمیرکار واجد شرایط پیدا کنم؟

با مگاماشین سرویس تماس بگیرید، تعمیرکار مجرب و دوره دیده در اسرع وقت به محل دستگاه شما اعزام میشود.

هزینه تعمیر دستگاه ها چقدر است؟

هزینه تعمیر به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله نوع دستگاه، میزان آسیب و هزینه قطعات و خدمات. به طور کلی، هزینه تعمیر دستگاه برش لیزر فلزات از چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان متغیر است. پس از ثبت درخواست کاشناسان با شما تماس می گیرند و با دریافت اطلاعات هزینه تقریبی را به شما خواهند گفت و در صورت نیاز به محل دستگاه شما مراجعه می کند.

آیا شما آموزش استفاده از دستگاه ها را نیز ارائه می دهید؟

بله، ما آموزش استفاده از دستگاه برش لیزر فلزات، پرس برک و.. را داریم. برای دریافت جزئیات بیشتر و ترتیب جلسات آموزش، با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

چگونه می‌توانم با تیم پشتیبانی شما تماس بگیرم؟

شما می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس تلفنی (۰۲۱۵۵۴۹۱۰۱۴) یا از طریق فرم تماس با ما در سایت ما ارتباط برقرار کنید. تیم پشتیبانی ما در هر زمان آماده پاسخگویی به سوالات و نیازهای شماست.

 

 

 

جهت مشاوره با کارشناسان و اطلاع از برندهای موجود و قیمت ها لطفا شماره خود را در کادر زیر ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.