خرید پرس برک

پرس برک

پرس برک

از دستگاه پرس برک برای خمد نمودن ورق‌های فلزی استفاده می گردد و امکان دارد چند بار با پرس برک خم گردد تا اینکه قالب مد نظر به دست آید دستگاه پرس برک ماشین سازی یکی از پرسرعت ترین و با دقت ترین دستگاه‌های این حوزه است.

ویژگی‌های پرس برک

ویژگیهای پرس برک از قرار زیر است که کار کردن با آن سرعت زیادی دارد توانایی خمکاری فراوانی دارد این دستگاه هیدرولیک با سیستم کنترل سی ان سی هماهنگ است کاربری آن خیلی راحت است برنامه نویسی سریع دارد و اندازه گیری زاویه خمکاری به شکل اتوماتیک انجام می شود.

خرید پرس برک

مزایای دستگاه پرس برک

دستگاه‌های پرس برک تنها مخصوص خم نمودن ورق‌های فلزی نیست بلکه توانایی عملیات و کارهای دیگری هم دارد یکی از کارهای آن که می‌تواند در ورقه سوراخ کند، دستگاه پرس برک می‌تواند با عوض کردن پانچ، طرح‌های مشبک در شکل‌های متفاوت بر روی ورق به وجود آورد .

این دستگاه توانایی این را دارد که ورق فلزی را شکافت دهد همین طور برخی از دستگاه‌های خمکاری قادر به برش ورق‌ها هم هست و می توانند به شکل خط‌های صاف و نواری بر روی آنها برش ایجاد کند و همین طور می تواند شکافی با اشکال مناسب هم با کمک چند مرتبه پانچ کردن بر روی ورق به وجود آورد برای خم کردن ورق‌های فلزی با زاویه بیشتر از ۹۰ درجه نیاز به ابزارهای مخصوص‌ای هست که توانایی تولید نیروی فشاری افقی را هم داشته باشد.

برای مشاهده محصول لنز محافظ لیزر  کلیک کنید.

کاربرد دستگاه پرس برک cnc

این دستگاه برای برش فلزات و سوراخ کردن و ایجاد اشکال بر روی ورق‌های فلزی استفاده می شود.

نحوه کار دستگاه برک

برای خم نمودن فلزات توسط این دستگاه ورق فلزی بر روی قطعه توخالی نام سمبه قرار خواهد گرفت و با کمک اعمال فشار صفحات سنگینی ثابت نگه داشته خواهد شد عموماً اندازه فشار بر روی این صفحات و پانچ جداگانه کنترل می گردد بعد از اعمال فشار بر روی ابزار سنگین و فولادی به اسم پانچ با اعمال فشار از طرف بالا و راه می‌نماید.

تنظیم مقدار فشار پانچ باید با دقت انجام شود چون زاویه خم شدن ورق بسته به مقدار فشار وارد شده با پانچ است شکل پایانی ورق خم شده کاملاً بسته به شکل سنبه و پانچ خواهد داشت سمبه و پانچ در یک دستگاه طبق شکل قطعه مورد نیاز تغییر خواهد کرد.

انواع دستگاه پرس برک

پرس برک 3 محور«دارای محورهای y1 , y2 ,x»
پرس برک 2 محور « x , y»

دستگاه پرس برک cnc

اجزای دستگاه پرس برک از قرار ذیل می باشد:

فریم و تنه محکم
نیرو محرکه خم کاری
بدنه دستگاه
فک بالا و میز پرس
قرار عقب
محور‌های حرکتی دستگاه
بازوهای نگهدارنده
سیستم فرمان و کنترل
دستگاه پرس برک nc
مجهز به موتور سرو AC،بدون زغال و بدون نیاز به تعمیر و نگه داری
سرعت قرار عقب،۱۰۰۰ دور در دقیقه
دقت قرار عقب: ۰.۰۱ میلیمتر
حداکثر تعداد برنامه ۱۵۶
حداکثر تعداد تکرارپذیری ۹۹۹۹۹بار،دستگاه زمانی که پردازش‌ها به طور کامل انجام می شود به طور اتوماتیک متوقف می شود.
کنترل دستگاه به صورت دستی،نیمه اتوماتیک،اتوماتیک
وارد کردن داده‌ها به شکل ساده و دستی و قابل ذخیره
کنترلر عاری از تداخل الکترومغناطیسی

برای اطلاع از قیمت و خرید تماس بگیرید.

پرس برک مکانیکی

طراحی و تولید پرس برک هیدرولیکی با طول از 100 الی 650 سانت و با توان 50 الی 2000 تن
مجهز به تابلو برق PLC با امکان سیستم برای خم‌های پشت سر هم .
استفاده کردن از سیلندر‌های یکپارچه از جنس فولاد در ساخت جک‌های دستگاه .
استفاده کردن از سیستم کنترل الکترومکانیکی.
به وجود آوردن سیستم حرکت یکنواخت فک دستگاه ( سنبه‌ها ) به شکل مکانیکی با دقت 0/01
استفاده کردن از استراکچر خیلی مقاوم و مهندسی با امکان کار همیشه و طولانی به شکل سه شیفت .

پرس برک پنوماتیک

پرس برک پنوماتیک در شرکت ها مختلف ساخته می شود بهترین کیفیت را در فروشگاه مگا ماشین تجربه کنید.
توان خمکاری پرس برک طبق استحکام ورقهای فولادی.
توان خمکاری این دستگاه به وسیله سیستم پنوماتیک تامین می گردد.

پرس برک هیدرولیکی

ویژگی ها:

به طول‌های 2 mالی 16 m به صورت تاندِم
در تناژ‌های مختلف
قابل برنامه نویسی به زبان‌های فارسی ، انگلیسی،کُردی و عربی
سمبه و ماتریس با کیفیت
دارای 250 حافظه و قابلیت کدینگ گذاری قطعات
تابلو فرمان متحرک
قرار متحرک و امکان بالسکرو و حرکت به طرف طولی و عرضی
آپشن‌های متفاوت به درخواست و سلیقه مشتری

مگا ماشین امکان تامین نمودن تمام ماشین آلات فرم دهی و برش فلزات را دارد و مهمتر از همه این خدمات بحث خدمات بعد از فروش و پشتیبانی آن و تامین کردن لوازم یدکی این ماشین‌آلات است که توسط یک تیم آموزش دیده و با تجربه در این مجموعه با دقت و کیفیت مناسب انجام می‌شود.
کوشش می کنیم تا ابزار آلات نوین را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ماشین آلات و ابزار آلاتی که در صنایع گوناگون کارایی دارد تا به وسیله این سهمی در رشد محصولات تولیدی داخل داشته باشید .

مگا ماشین دوره های آموزش کار با دستگاه لیزر را برگزار می کند.

دستگاه پرس برک چگونه کار می کند؟

کار کردن با دستگاه پرس برک پیشرفته مانند ماشین‌های خم کن هیدرولیک CNC آسان‌تر شده‌اند. تنها با چند دستورالعمل و ورودی داده، می توانید در عرض چند دقیقه به نتایج دلخواه خود برسید. با این حال، برای درک عمیق اینکه چگونه می توانید با یک ماتریس پرس برک کار کنید.

نکاتی که لازم است هنگام کار با دستگاه پرس برک به آن توجه داشته باشید عبارتند از:

توجه داشته باشید که قبل از کار با دستگاه، باید تمام پروتکل های ایمنی ذکر شده را رعایت کنید و در مورد دنده ها و لباس های ایمنی اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهید.

مطمئن شوید که کلید، موتور، زمین و نرمال ثابت و عادی هستند. همچنین باید بررسی کنید که آیا کنترل و سوئیچ ها در موقعیت عادی خود هستند یا خیر.

پس از بررسی و تایید همه این موارد، می توانید به مرحله بعدی بروید.قالب های بالایی و پایینی باید با هم همپوشانی داشته باشند و محکم باشند و باید الزامات قبل از پردازش را برآورده کنند.اگر موقعیت محور دیگر و صفحه اسلاید بالایی در مبدا نیستند، باید به برنامه مبدا برگردید.

باید دستگاه را به مدت یک دقیقه یا بیشتر به صورت خشک کار کنید و قبل از استفاده واقعی دو تا سه دقیقه لغزنده را با حرکت کامل آن کار کنید. این فرآیند برای تعیین این است که آیا دستگاه در بهترین شرایط خود قرار دارد یا خیر. اگر صدای غیر عادی شنیدید، دستگاه را متوقف کنید، مانع را پیدا کرده و بردارید و دوباره شروع کنید.

باید یک نفر وجود داشته باشد که به طور یکنواخت فرماندهی کند در حالی که پرسنل همکار در فاصله و موقعیت ایمن در هنگام شروع عمل خمشی هستند.

مطمئن شوید که فشرده شده و از بلند کردن ورق در حین خم شدن خودداری کنید. برای این است که ملحفه بلند نشود و به افراد نزدیک صدمه نزند.

اطمینان حاصل کنید که هر بار که ورق تنظیم می شود، منبع تغذیه را قطع کنید
هنگامی که دهانه متغیر روی قالب پایینی تغییر می کند، مطمئن شوید که قالب زیرین با هیچ ماده ای تماس نداشته باشد.تا زمانی که دستگاه کار می کند، هیچ پرسنلی نباید پشت دستگاه بایستد.
دستگاه باید متوقف شود تا ورق یا قالب اصلاح شود تا از هر گونه آسیب دست جلوگیری شود.
کسی باید مسئول باشد که به طور مداوم همپوشانی قالب های پایین و بالایی را بررسی کند تا مطمئن شود که گیج فشار مطابق با مقررات است.
در صورت مشاهده هرگونه ناهنجاری، دستگاه باید فورا متوقف شود.

جهت مشاوره با کارشناسان و اطلاع از برندهای موجود و قیمت ها لطفا شماره خود را در کادر زیر ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.